Zpravodajství

Jolie a Pitt: Partnerská krize?

V Praze si dopřáli romantickou večeři při svíčkách v luxusním restaurantu, zatímco Angelina natáčí ve filmových ateliérech v Letňanech, Brad si na zahradě pronajaté vily v Bubenči hraje s dětmi. V amerických médiích se navzdory tomu objevují spekulace, že nejsledovanější hollywoodský pár prožívá vážnou partnerskou krizi, že vztah Jolie-Pitt je před rozpadem.

Pověsti má na svědomí magazín Life & Style, který se odvolává na nejmenovanou přítelkyni slavné herečky. Údajně se svěřila, že kdykoli Angelina odejde z domu, chová se, jako by jí z ramen spadlo těžké břímě. Z toho vyvozuje, že po dvouletém soužití se už těší, až bude zase "svobodná". Další expertka na soukromí hvězdné dvojice prý reportéry lakonicky ujistila: "Jsou před rozchodem!"

Své domněnky obě odbornice na cizí soukromí podpírají následujícími důkazy: Brad se v New Yorku neúčastnil premiéry Angelinina režijního debutu A Place in Time, ta zase při jedné filmařské party ve stejném městě obšťastnila exmilence Kylie Minogue Oliviera Martineze žhavým lap-dancem. "V roce 2004 se proslýchalo," dodává k tomu internetový portál That Other Blog, "že při natáčení thrilleru Taking Lives spolu Angie a Oli prožili kratší milostnou romanci."

"Všechno to jsou jen nepodložené zvěsti," tvrdí britský deník The Sun. "Každý, kdo je viděl, jak si navzájem hledí do očí při romantické večeři v Praze, potvrdí, že tak se na sebe dívají jen ti, kteří jsou do sebe hluboce zamilováni."

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz