Zpravodajství

Neustálá erekce ztrpčuje Britovi práci

Neustálá erekce ztrpčuje Britovi práci
Zdroj: TV Nova

Podomní prodavač, třiačtyřicetiletý Richard Carter se obává, že po sedmiletém boji s neustálou erekcí jej čeká neméně tvrdý vyhazov.

Richard začal trpět vzácnou poruchou zvanou priapismus poté, co užíval léky proti panické poruše. Léky způsobily, že má takřka neustále erekci, a to i po osmi pobytech v nemocnici, kdy se mu lékaři snažili ulevit. Jak uvádí list The Sun, porucha, která se snad nemusí na první pohled zdát příliš vážná, mu působí závažné problému při práci - jezdí totiž s dodávkou a prodává hasicí přístroje. Už si musel vzít tolik volna, že mu jeho zaměstnavatel pohrozil, že bude muset "přehodnotit", jestli se na obchodníka na cestách ještě pořád hodí.

Richard tvrdí, že ačkoliv firmě věrně sloužil deset let, teď mu hrozí vyhazov s náhradou jen desetitýdenního platu. "Jsou lidé, kteří si myslí, že mít tak dlouho erekci je fajn, ale já jsem občas trpěl opravdovými bolestmi. I v létě jsem musel nosit kabát až ke kolenům, abych to schoval, a i přesto si lidé v práci mysleli, že je to celé vlastně legrační," dodává. Jeho stav se teď po lékařském zákroku zlepšil. Richard k tomu říká, "Doktoři mi sdělili, že je možné, že po operaci budu impotentní, ale já jsem to prostě musel riskovat, abych si ušetřil další bolest."

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz