Zpravodajství

Hromadnou srážku nepřežila spolujezdkyně

Hromadnou srážku nepřežila spolujezdkyně
Zdroj: TV Nova

Ke smrtelné dopravní nehodě došlo včera okolo třetí hodiny odpoledne v Českém Těšíně - Žukově. Srážku tří automobilů nepřežila devětasedmdesátiletá žena. Dvaatřicetiletý řidič projel levotočivou zatáčku a ve vysoké rychlosti vpadl se svým autem Audi do protisměru. „Auto se čelně střetlo s protijedoucím vozem, který byl odhozen na za ním jedoucí vozidlo, a následně skončil mimo vozovku," řekl dnes serveru nova.cz mluvčí karvinské policie Stanislav Sobol. Případem se nyní zabývá kriminální policie v Karviné.

Řidiči, který je podezřelý ze zavinění nehody, bude podle Sobola operována noha. Nejhůře dopadla posádka odmrštěného automobilu. Jeho šestapadesátiletý řidič utrpěl pohmoždění hrudníku a podlitiny. První ze spolujezdkyní - šestapadesátiletá žena - má otřes mozku, zlomené žebro a naražené plíce s ledvinami. Druhá spolujezdkyně srážku nepřežila. „Se zraněním hlavy, hrudníku a břicha byla vrtulníkem převezena do Fakultní nemocnice Ostrava, po převozu svým zraněním podlehla," řekl serveru nova.cz Sobol.

„Řidič je podezřelý z trestného činu ublížení na zdraví a nyní se šetří, zda neřídil pod vlivem alkoholu," řekl serveru nova.cz Pavel Ondruch z karvinské kriminální policie. Dodal, že řidiči hrozí až 5 let vězení.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz