Zpravodajství

Recepční si vymyslel vlastní přepadení

Recepční si vymyslel vlastní přepadení

Případ s překvapivým koncem řešili kriminalisté v Krnově. V jednom z hotelů tu našli zaměstnanci zraněného recepčního. Protože z poklady zároveň zmizelo šest tisíc korun, začala policie pátrat po lupičích. Brzy se ale ukázalo, že všechno bylo jinak.

Zdroj: TV Nova

Dvaačtyřicetiletého recepčního našli jeho kolegové ležet v chodbě u recepce. Zraněného muže převezli lékaři na urgentní příjem do krnovské nemocnice.

V současné době je jeho stav stabilizovaný, šetříme samozřejmě podezření, že na místě došlo k loupežnému přepadení, řekl policejní mluvčí. Z pokladny totiž zmizelo šest tisíc korun. Majitel hotelu s námi šel svého zaměstnance do nemocnice navštívit

Já už si to nepamatuji, nemůže si vzpomenout recepční.

Odpoledne ale přichází informace od policie, že si muž celé přepadení vymyslel. Policie už v té době ale měla i jeho doznání. Šest tisíc prohrál v nedaleké herně. Sám se pak zranil pádem ze schodů. Recepční, který v hotelu pracoval přes půl roku, měl naprostou důvěru majitele.

Kdysi byl v dětském domově, tak jsem mu chtěl dát šanci, aby zapadl tady do té společnosti a prostě to nevyšlo, říká majitel hotelu.

Vymyšlená historka se recepčnímu teď může pořádně prodražit. Za spáchání přestupku křivého vysvětlení mu hrozí až 50 tisícová pokuta.

Snídaně s Novou

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz