Zpravodajství

Recepční si vymyslel vlastní přepadení

Recepční si vymyslel vlastní přepadení

Případ s překvapivým koncem řešili kriminalisté v Krnově. V jednom z hotelů tu našli zaměstnanci zraněného recepčního. Protože z poklady zároveň zmizelo šest tisíc korun, začala policie pátrat po lupičích. Brzy se ale ukázalo, že všechno bylo jinak.

Zdroj: TV Nova

Dvaačtyřicetiletého recepčního našli jeho kolegové ležet v chodbě u recepce. Zraněného muže převezli lékaři na urgentní příjem do krnovské nemocnice.

V současné době je jeho stav stabilizovaný, šetříme samozřejmě podezření, že na místě došlo k loupežnému přepadení, řekl policejní mluvčí. Z pokladny totiž zmizelo šest tisíc korun. Majitel hotelu s námi šel svého zaměstnance do nemocnice navštívit

Já už si to nepamatuji, nemůže si vzpomenout recepční.

Odpoledne ale přichází informace od policie, že si muž celé přepadení vymyslel. Policie už v té době ale měla i jeho doznání. Šest tisíc prohrál v nedaleké herně. Sám se pak zranil pádem ze schodů. Recepční, který v hotelu pracoval přes půl roku, měl naprostou důvěru majitele.

Kdysi byl v dětském domově, tak jsem mu chtěl dát šanci, aby zapadl tady do té společnosti a prostě to nevyšlo, říká majitel hotelu.

Vymyšlená historka se recepčnímu teď může pořádně prodražit. Za spáchání přestupku křivého vysvětlení mu hrozí až 50 tisícová pokuta.

Snídaně s Novou
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Na Pražském okruhu havaroval kamion. Zablokoval dopravu

Na Pražském okruhu havaroval v úterý odpoledne poblíž Zličína kamion. "Nehoda i zásah blokují dopravu," informovali pražští hasiči. "Na místě nejsou žádní zranění," sdělil policejní mluvčí Jan Daněk. Okolo půl šesté odpoledne je místo průjezdné jedním pruhem. Při další úterní nehodě kamionu na dálnici D0 se u Černého Mostu také nikdo nezranil. "Místo je nyní průjezdné," řekl k této nehodě mluvčí Daněk krátce po 17. hodině.

Píše se na Deník.cz