Zpravodajství

Paris Hiltonové vyhrožují vězenkyně

Pátý červen, kdy nejpozději musí - pokud se kalifornský guvernér nenechá obměkčit a neudělí jí milost - nastoupit pětačtyřicetidenní trest odnětí svobody, se neúprosně blíží a Paris Hiltonová má stále větší strach z pobytu za mřížemi. Nespokojenost s jejím příchodem však projevují i trestankyně z ženského oddělení věznice v Lynwoodu.

Nevraživost otevřeně dávají najevo v četných e-mailech, které posílají na internetový portál MySpace, který spravuje webovou stránku hříšné milionářské dědičky. "Ubijeme tě k smrti," vzkazují lakonicky v jednom z nich. "Další odsouzená straší, že jí hned po nástupu ukradne boty, jiné vyhrožují tělesným týráním, případně se těší, jak ji znásilní," uvedl v rozhovoru s reportéry deníku Sun jeden z přátel Paris.

Do jaké míry jsou anonymní hrozby autentické, lze jen těžko ověřit. Ve věznici v Lynwoodu jsou sice internováni především bezohlední zločinci, pro něž život druhého nemá valnou cenu, na druhé straně se však v amerických médiích objevují spekulace, zda výhrůžná kampaň nebyla uměle vyvolána jen proto, aby Paris nemusela trest nastoupit vůbec, nebo si ho mohla alespoň odpykat v zařízení více vyhovujícím nárokům amerických mediálních celebrit.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz