Zpravodajství

VIDEO: Ze života rodiny matky-trýznitelky

VIDEO: Ze života rodiny matky-trýznitelky
Zdroj: TV Nova

Bohužel vše nasvědčuje tomu, že otřesný případ týraní osmiletého Ondřeje skrývá další, možná ještě krutější skutečnosti. A to právě o jeho nevlastní sestře třináctileté Aničce. Na světlo totiž vyplouvají další nepochopitelná až nenormální odhalení, nad kterými zůstává rozum stát.

Po osudu Aničky pátrá policie. Dívce prý totiž teprve nedávno soud přiřkl jméno. Mauerová údajně tvrdila, že si ji jako malou vzala po smrti dívčiny babičky a poté si ji osvojila.

Jenomže podle lidí z Klokánku žádné z odebraných dětí trýznitelky Mauerové postižené není.

Ze záznamu, jenž má TV Nova k dispozici, je slyšet, že během doby, kdy chlapec jí, je v jiné části místnosti nebo domu slyšet jakési kvílení, připomínající dětský nářek.

Policie zatím neřekla z čích úst hrůzné kvílení vychází. Právě z tohoto domu byla byla ale právě dívka bez jasné minulosti společně s oběma syny trýznitelky vysvobozena.

Záhadou ale stále je, kdo je vlastně dívka, které říkají Anička. Klára Mauerová o ní zarytě mlčí. Další sousedé o existenci dívky neměli ani tušení.

Další nezodpovězenou otázkou zůstává kde brala nezaměstnaná rozvedená Mauerová na nájem v luxusním domku. Podle sousedů je totiž bez partnera. Dramatický příběh tak zřejmě začíná dostávat další nové rozměry.

Policie zatím oficiálně nevyloučila ani verzi, že dívka s nejasnou minulostí mohla být také obětí mafiánského prodeje dětí. Dramatický příběh tedy dostává další nové rozměry a je možné, že rozluštění zahady kolem tajemné rodiny je teprve na začátku.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz