Zpravodajství

Motorizovaní zloději bankomatů v Letňanech stále na útěku

Motorizovaní zloději bankomatů v Letňanech stále na útěku
Zdroj: TV Nova

Policie stále marně pátrá po šestici zlodějů, kteří se v úterý časně ráno pokusili z nákupního centra v pražských Letňanech ukrást dva bankomaty. Vše nasvědčuje tomu, že se jedná o velmi dobře organizovanou skupinu, která má na svědomí zřejmě i další podobné případy.

Zloději okolo třetí ráno postupně najížděli do vestibulu nákupního centra. Bylo jich podle všeho šest. Všichni měli na hlavách kukly a na sobě pracovní montérky.

Během jedné minuty přijel na místo policista a snažil se zloděje zadržet - vystřílel na auta celý zásobník - jednoho z pachatelů zřejmě zranil - teď se prověřuje, zdali nebyl někde ošetřen - dvě auta zloději v nákupním centru nechali.

Jedno z aut zloději ukradli asi šest hodin před akcí- druhé o den dříve. Ve stejném nákupním centru chtěl gang zřejmě ukrást bankomaty už před dvěma měsíci - také se mu to ale nepovedlo a na místě opět nechali dvě auta.

Po dvou neúspěšných akcích se zloději zřejmě pokusí bankomaty ukrást na jiném místě. Na dopadení zlodějů je od bezpečnostní agentury stále vypsaná odměna sto tisíc korun.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz