Zpravodajství

Vyděsily mrtvoly VIP návštěvu? - video

Vyděsily mrtvoly VIP návštěvu? - video

Výstava Bodies vzbuzuje velmi silné emoce. Přestože do pražské Lucerny proudí davy návštěvníků, obecně platné autority expozici většinou zatracují. Reportéři pořadu Volejte Novu sledovali bezprostřední reakce osobností naší televize a a vyptali se přímo na místě na jejich názor.

Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Jak se staví ke kontroverzním exponátům oblíbení moderátoři? Líbí se jim nebo jim projekt, jehož je TV Nova exkluzivním partnerem, připadá neetický. Na to už vám neodpovíme. Pusťte si přiložené video.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Severní Korea hlásí "pozitivní trend" v boji proti covidu, případy horečky klesají

Státní média v Severní Koreji dnes oznámila “pozitivní trend“ ve vývoji epidemie covid-19. Poprvé za téměř 10 dní, od doby, kdy Severní Korea přijala opatření v boji proti šíření nákazy, klesly denní případy "horečky" (jak je toto onemocnění v zemi oficiálně označováno) pod 200 000 případů. Prvního nakaženého Severní Korea přiznala 12. května a v současné době eviduje zhruba 2,5 milionu nakažených. Se symptomy onemocnění už zemřelo skoro 70 lidí.

Krátká zpráva

Zelenskyj: Válku na Ukrajině může ukončit pouze diplomacie

Válka na Ukrajině může být vyřešena pouze prostřednictvím "diplomacie", řekl podle BBC v televizním projevu prezident Volodymyr Zelenskyj. V rozhovoru pro národní televizi naznačil, že jeho země by mohla na bojišti Rusko porazit, ale dodal, že válka může být definitivně zastavena pouze "u jednacího stolu". Jednání podle něj nebudou snadná, protože ani jedna strana se nechce ničeho vzdát. Ruské tiskové agentury tvrdí, že poslední schůzka se konala téměř před měsícem, 22. dubna.

Píše se na Deník.cz