Zpravodajství

Sestry Williamsovy si otevřou tenisovou školu

Světově známé americké tenistky Serena a Venus Williamsovy mají v plánu otevřít si tenisovou školu. Vybraly si pro ni už místo na středomořském pobřeží Černé Hory.

Sestry nedávno projevily zájem o starší tenisové dvorce v přímořském městečku Kumbor. Vytipovala je jejich matka Oracene Williamsová, když před časem Černou Horu navštívila, aby prozkoumala místní terén. Zalíbil se jí místní opuštěný vojenský komplex, kde se nacházejí i zanedbané kurty. V celém areálu je několik budov a k dispozici je plocha 250 000 metrů čtverečních. Podle specialistů je toto místo přímo ideální pro vybudování tréninkového areálu, navíc letovisko Kumbor se může pochlubit největším počtem slunečných dnů v roce z celé Černé Hory.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zmizelo letadlo s 22 lidmi na palubě

Letadlo společnosti Tara Air zmizelo v nepálských horách z radaru. Na jeho palubě je 22 lidí, čtyři z nich jsou Indové, tři Japonci a ostatní pocházejí z Nepálu. Nikdo zatím neví, co se s letadlem stalo. Úřady už zahájily pátrací akci, informovala agentura ANI v neděli ráno.

Krátká zpráva

Porošenka nepustili z Ukrajiny

Ukrajinská pohraniční stráž nedovolila bývalému prezidentovi Petru Porošenkovi vycestovat ze země. Informovala o tom jeho strana Evropská solidarita na facebooku. Porošenko mířil na jednání parlamentního shromáždění Severoatlantické aliance (NATO) v Litvě. Poprvé se pokusil hranice překročit už v pátek večer. Podle pohraničníků neměl na opuštění Ukrajiny patřičná povolení.

Píše se na Deník.cz