Zpravodajství

EXKLUZIVNĚ: Lupič přepadl benzínku na Praze 6

EXKLUZIVNĚ: Lupič přepadl benzínku na Praze 6

Neznámý muž v úterý večer ve čvrt na devět přepadl na Praze 6 v Karlovarské ulici čerpací stanici. Se zbraní v ruce pod pohrůžkou násilí požadoval po personálu vydání peněžní hotovosti. Obsluha lupiči vydala pět tisíc korun. Serveru nova.cz to potvrdila mluvčí pražské policie Iva Knolová.

Zdroj: TV Nova

Pachatel měřil zhruba 180 centimetrů. Mluvil plynnou češtinou. Narozdíl od běžných pachatelů loupeží obsluze při přepadení vykal. Na benzínku přišel v brýlích. Na hlavě měl tmavě zelenou čepici. Jeho tvář pokrýval plnovous. Pachatel měl na sobě hnědou bundu. Na levé ruce měl obvázaný jeden prst. Našemu serveru to uvedl Jiří Brych ze služby pražské kriminální policie a vyšetřování.

Pachatel namířil svou zbraň také na jednoho ze zákazníků benzínky. Ten ale utekl a loupež nashlásil na policii.

Muž byl ve středním věku zhruba 45 - 55 let. Škoda zatím nebyla vyčíslena, ale podle našich informací dosáhla pěti tisíc korun.

Po pachateli nyní pátrá policie. Za přepadení se zbraní v ruce mu hrozí až osm let za mřížemi.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA plánují v dohledné době ponechat v Evropě 100 000 vojáků

Očekává se, že USA plánuje v dohledné budoucnosti rozmístit v Evropě 100 000 vojáků, pokud Rusko nebude eskalovat a ohrožovat Švédsko a Finsko nebo členy NATO, uvedlo CNN s odkazem na několik amerických představitelů. Počty by se mohly dočasně zvýšit, pokud NATO v Evropě uskuteční více vojenských cvičení, popřípadě by USA mohly přidat další základny, pokud se v Evropě změní bezpečnostní situace. Plány jsou zvažovány po čtvrtečním setkání vojenských velitelů NATO v Bruselu.

Krátká zpráva

Z Azovstalu měli odejít všichni obránci, tvrdí ruská média

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi, že k 20. květnu byli z Azovstalu evakuováni všichni ukrajinští bojovníci, uvedla agentura RIA Novosti. Celkem se mělo jednat o 2 439 bojovníků pluku Azov a dalších ukrajinských obránců operujících na území Azovstalu. Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o dokončení operace a úplném osvobození Azovstalu a města Mariupol od ukrajinských obránců.

Píše se na Deník.cz