Zpravodajství

VIDEO: Zbyněk Drda konečně na pódiu

VIDEO: Zbyněk Drda konečně na pódiu

Zbyněk Drda včera pokřtil své nové CD i před pražským publikem. Kmotrem jeho debutového alba se stala slovenská SuperStar Peter Cmorik.


Už před začátkem koncertu, který byl spojený se křtem, se před pražským Retrem tístnily desítky mladých dívek. "Přijela jsem až z jižních Čech, Zbyňka jsem chtěla vidět hrát na živo," těší se dívka jménem Petra, která v ruce drží pečlivě zabalený koláč s nápišem "Z lásky Zbyňkovi".

Jak to na koncertě vypadalo a jak se cítil začínající zpěvák bezprostředně potom, co dozpíval, se podívejte v naší videoreportáži.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Vojáci z Azovstalu půjdou před soud

Ukrajinští vojáci zajatí v továrním komplexu Azovstal půjdou před soud v separatistické Doněcké lidové republice. Uvedl to v pondělí vůdce samozvané republiky Denis Pušilin. Mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov také sdělil, že výměna obránců Azovstalu za proruského oligarchu Viktora Medvedčuka není pravděpodobná. "Medvečuk je občan Ukrajiny. Nemá žádné napojení na Rusko a není voják. Lidé zajatí v Azovstalu jsou vojáci, je to úplně jiná kategorie lidí. Mluvit o nějakých dohodách je obtížné," řekl Peskov.

Píše se na Deník.cz