Zpravodajství

Ordinace se přesunula z růžové zahrady na vodu - video

Ordinace se přesunula z růžové zahrady na vodu - video

Nezvyklou podívanou zažili lidé, kteří v úterý 15.května brzy ráno procházeli po nábřeží Na Výtoni. U břehu tu kotvil parník Praha, byl ozdobený květinovými girlandami a nafukovacími balónky a na jeho palubě hrála živá kapela. Při bližším pohledu mohli kolemjdoucí vidět u parníku stát televizní kamery. A tváře lidí jim mohly někoho připomínat.


Třeba doktora Mázla nebo doktorku Gitu Petrovou z velmi sledovaného televizního seriálu. Režisér Ján Sebechlebský totiž na náplavce natáčel v tom chladném dni scény do posledního dílu páté řady seriálu Ordinace v růžové zahradě.

Parník vyplul po Vltavě do Měchenic a když se kolem šesté vracel, bylo dotočeno. Naštěstí se špatná předpověď počasí vyplnila jen částečně. Kroupy nepadaly, ale i tak měly břišní tanečnice studená bříška a herci se v natáčecích pauzách choulili do kabátů. Ti chytřejší se v podpalubí prolévali horkým čajem nebo kávou.

Co přesně se na lodi točilo, neprozradíme. Můžeme jen napovědět, že šlo o oslavu, na níž nemohli chybět Daniela Šinkorová s Petrem Rychlým, Zlata Adamovská a David Suchařípa, který tentokrát nechal kolo doma, známá dvojice Veronika Jeníková a Ladislav Potměšil, zdravotní sestřičky Sandra Nováková a Magdalena Zimová. Přišla i Dana Syslová se svým skutečným psem Máňou, Ivana Jirešová, primář Pavlis, alias Jiří Štěpnička nebo seriálový ředitel nemocnice Igor Chmela.

Máme pro vás videoreportáž z natáčení a bohatou fotogalerii

 

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz