Zpravodajství

Ordinace se přesunula z růžové zahrady na vodu - video

Ordinace se přesunula z růžové zahrady na vodu - video

Nezvyklou podívanou zažili lidé, kteří v úterý 15.května brzy ráno procházeli po nábřeží Na Výtoni. U břehu tu kotvil parník Praha, byl ozdobený květinovými girlandami a nafukovacími balónky a na jeho palubě hrála živá kapela. Při bližším pohledu mohli kolemjdoucí vidět u parníku stát televizní kamery. A tváře lidí jim mohly někoho připomínat.


Třeba doktora Mázla nebo doktorku Gitu Petrovou z velmi sledovaného televizního seriálu. Režisér Ján Sebechlebský totiž na náplavce natáčel v tom chladném dni scény do posledního dílu páté řady seriálu Ordinace v růžové zahradě.

Parník vyplul po Vltavě do Měchenic a když se kolem šesté vracel, bylo dotočeno. Naštěstí se špatná předpověď počasí vyplnila jen částečně. Kroupy nepadaly, ale i tak měly břišní tanečnice studená bříška a herci se v natáčecích pauzách choulili do kabátů. Ti chytřejší se v podpalubí prolévali horkým čajem nebo kávou.

Co přesně se na lodi točilo, neprozradíme. Můžeme jen napovědět, že šlo o oslavu, na níž nemohli chybět Daniela Šinkorová s Petrem Rychlým, Zlata Adamovská a David Suchařípa, který tentokrát nechal kolo doma, známá dvojice Veronika Jeníková a Ladislav Potměšil, zdravotní sestřičky Sandra Nováková a Magdalena Zimová. Přišla i Dana Syslová se svým skutečným psem Máňou, Ivana Jirešová, primář Pavlis, alias Jiří Štěpnička nebo seriálový ředitel nemocnice Igor Chmela.

Máme pro vás videoreportáž z natáčení a bohatou fotogalerii

 

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zelenskyj: Válku na Ukrajině může ukončit pouze diplomacie

Válka na Ukrajině může být vyřešena pouze prostřednictvím "diplomacie", řekl podle BBC v televizním projevu prezident Volodymyr Zelenskyj. V rozhovoru pro národní televizi naznačil, že jeho země by mohla na bojišti Rusko porazit, ale dodal, že válka může být definitivně zastavena pouze "u jednacího stolu". Jednání podle něj nebudou snadná, protože ani jedna strana se nechce ničeho vzdát. Ruské tiskové agentury tvrdí, že poslední schůzka se konala téměř před měsícem, 22. dubna.

Píše se na Deník.cz