Zpravodajství

Demi Mooreová převychovává manžela

Demi Mooreová převychovává manžela
Zdroj: Korzo

Jednou z nejčastějších příčin manželských krizí je snaha žen převychovat partnera k obrazu svému. Podobnému pokušení propadla nyní podle amerického týdeníku Star i hollywoodská hvězda Demi Mooreová a v jejím až dosud idylickém vztahu s Ashtonem Kutcherem, který je o šestnáct let mladší, to začíná nebezpečně jiskřit.

"Už mi leze na nervy, jak mě neustále mistruje," postěžoval si Ashton reportérům listu. Demi se údajně nelíbí, že pije alkohol a občas si vyrazí za kamarády. Nutí ho, aby dodržoval zásady správné životosprávy, protože touží po společném potomkovi a vyžaduje, aby jeho budoucí otec byl všestranně fit.

Není to však jediný důvod hereččiny snahy přeměnit životního druha v poslušného pecivála v bačkorách. Přátelé hvězdného páru naznačují, že Demi navíc až chorobně žárlí. Obává se totiž, že by Ashtona mohla zaujmout některá z kolegyň před kamerou, která je mu věkově bližší. Zatím sice podobné nebezpečí nehrozí, ale jak naznačují odborníci na partnerské vztahy, svým věčným mistrováním je Demi na nejlepší cestě vehnat manžela do náruče jiné ženy, která bude mít pro jeho slabůstky větší pochopení.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz