Zpravodajství

Opilá žena chtěla ubodat svého druha

V Ostravě-Vítkovicích došlo v sobotu okolo 10:30 hodin k roztržce mezi jednatřicetiletou ženou a jejím šestačtyřicetiletým druhem. Vše se odehrálo v jednom z bytů na ulici Erbenova. „Hádka vyvrcholila fyzickým napadením muže, na kterého družka vzala kuchyňský nůž délky čepele 20 cm," řekl serveru nova.cz mluvčí ostravské policie Milan Klézl. Žena napadla muže v opilosti a nyní ji hrozí až dva roky vězení.

Podle Klézla muž utrpěl zranění na krku. „Řezná rána má délku dva centrimety a vyžádala si ošetření v nemocnici," dodal Klézl.  Žena byla zadržena a pro svou podnapilost převezena k vystřízlivění na ostravskou záchytku. „Policisté započali ve věci šetření pro trestný čin ublížení na zdraví ve stádiu pokusu," uvedl Klézl. Na případu se nyní pracuje.

 

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Na Pražském okruhu havaroval kamion. Zablokoval dopravu

Na Pražském okruhu havaroval v úterý odpoledne poblíž Zličína kamion. "Nehoda i zásah blokují dopravu," informovali pražští hasiči. "Na místě nejsou žádní zranění," sdělil policejní mluvčí Jan Daněk. Okolo půl šesté odpoledne je místo průjezdné jedním pruhem. Při další úterní nehodě kamionu na dálnici D0 se u Černého Mostu také nikdo nezranil. "Místo je nyní průjezdné," řekl k této nehodě mluvčí Daněk krátce po 17. hodině.

Píše se na Deník.cz