Zpravodajství

Tragédie: při srážce dodávky s autem uhořeli tři lidé

Tragédie: při srážce dodávky s autem uhořeli tři lidé

Na Teplicku se dnes po poledni srazila dodávka s osobním autem. Ke srážce došlo mezi Bystřany a Malhosticemi na silnici Teplice - Ústí nad Labem u sjezdu Rtyně nad Bílinou - Malhostice. Obě vozidla začala po nárazu hořet a na místě jsou hlášena tři smrtelná zranění. Serveru nova.cz to potvrdila teplická policejní mluvčí Ilona Novotná, který dnes o tragické nehodě informoval jako první. Silnice je už plně průjezdná.

Zdroj: TV Nova

Zdroj: TV Nova
 

„Na místě je transportér a ohořelé vozidlo. Nyní se zajišťuje odtah vozidel a pohřební služba," řekl serveru nova.cz krátce po nehodě operační důstojník teplické policie. Podle informací reportéra TV Nova Davida Vaníčka na místo nehody hasiči přivolali vyprošťovací jednotku. Na místo dorazily také dva vozy pohřební služby.

Zdroj: TV Nova

„V dodávce zemřeli dva lidé, v osobním autě jeden člověk. Pravděpodobnou příčinou je to, že jedno z aut vjelo do protisměru. Důvodem rychlého vzplanutí obou vozidel mělo údajně být to, že dodávka přepravovala materiál pro filmařské práce," řekl serveru nova.cz operační důstojník policie dálničního oddělení Řehlovice.

Celý jízdní pruh ve směru od Teplic na Ústí nad Labem je nyní uzavřen. Omezení trvalo bezmála pět hodin. Provoz policie odkláněla přes Teplice. Nyní je už silnice znovu plně průjezdná.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz