Zpravodajství

Do fiatu se narvalo 27 lidí

Do fiatu se narvalo 27 lidí
Zdroj: TV Nova

A nakonec tu máme další český rekord. Do Červeného Kostelce se sjelo na 50 majitelů fiatů, aby ukázali, jak jsou jejich vozy prostorné. Do jednoho typu tohoto auta, které je určeno maximálně pro 6 osob, se jich potom naskládalo 27.

Při vybírání dobrovolníků hrála velkou roli váha a výška. Na povel se všichni rozběhli. Každý chtěl získat, co nejpohodlnější místo. Jak se říká, kdo dřív přijde, ten dřív mele, a tak kdo zaváhal, musel se do auta dostat kudy to šlo.

 

Dvacítka lidí už je uvnitř a další se snaží najít jakoukoli skulinku, aby se tam taky vešli. Odhazují boty a oblečení, chlapi zatahují břicha. Nikdo už se nemůže ani pohnout. A to tam ještě nejsou všichni.

 

To se vyplatilo. Za jednu minutu a padesát sekund se do auta naskládalo 27lidí. A dokonce i nastartovali. Policisté by ale z takového počtu cestujích v jednom autě určitě velkou radost neměli.

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Oklahoma schválila nejpřísnější protipotratový zákon v USA

Oklahomští zákonodárci schválili nejpřísnější protipotratový zákon v USA. Kriminalizuje všechny interrupce s výjimkou ohrožení života ženy. A také znásilnění či incestu, kterými se však musí zabývat orgány činné v trestním řízení. Zákon bude platit okamžitě, až ho podepíše guvernér, který tak hodlá učinit v nejbližších dnech.

Píše se na Deník.cz