Zpravodajství

Genesis se stěhují na parkoviště, stadion jim byl malý

Kapela, v jejímž čele stojí chlapík, který se při poslední návštěvě Prahy před novinářům dušoval, že už tu nevstoupí, přesouvá svůj koncert. Hudební fandové kapely Genesis ale nemusí zoufat, jde pouze o přemístění ze Strahova na Českomoravskou. Datum 20. června se nemění.

Podle oficiálního vyjádření pořadatelů musel být koncert přeložen "vzhledem k objemné produkci koncertu a technickým parametrům fotbalového stadionu Evžena Rošického, by nebylo možné koncert v původním termínu realizovat", píše se ve zprávě. Genesis zahrají pod širým nebem na parkovišti v těsné blízkosti Sazka Areny.

Genesis zahrají pro metro
Petr Novák z agentury Interkoncerts upřesnil, že podium bude otočené směrem k metru Českomoravská, Sazka Arenu budou mít muzikanti po své levici. Parkoviště bude k takovému účelu použito vůbec poprvé. "Produkce Genesis je srovnatelná s U2. Na místo přijede na padesát kaminonů techniky," uvedl Novák s tím, že na stavbu bude zapotřebí i jeřáb. Kapela den před Prahou vystupují v rakouském Linzi a den po v polských Katowicích. Na stavbu všeho potřebného má tedy Praha jen velmi málo času. Vstupenky na akci, jíž je Nova exkluzivním televizním partnerem, jsou nadále v prodeji, jejich počet byl ale kvůli menšímu prostoru na Českomoravské snížen na 25 tisíc. Již zakoupené lístky nepozbývají platnosti.  
Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Porošenka nepustili z Ukrajiny

Ukrajinská pohraniční stráž nedovolila bývalému prezidentovi Petru Porošenkovi vycestovat ze země. Informovala o tom jeho strana Evropská solidarita na facebooku. Porošenko mířil na jednání parlamentního shromáždění Severoatlantické aliance (NATO) v Litvě. Poprvé se pokusil hranice překročit už v pátek večer. Podle pohraničníků neměl na opuštění Ukrajiny patřičná povolení.

Píše se na Deník.cz