Zpravodajství

Genesis se stěhují na parkoviště, stadion jim byl malý

Kapela, v jejímž čele stojí chlapík, který se při poslední návštěvě Prahy před novinářům dušoval, že už tu nevstoupí, přesouvá svůj koncert. Hudební fandové kapely Genesis ale nemusí zoufat, jde pouze o přemístění ze Strahova na Českomoravskou. Datum 20. června se nemění.

Podle oficiálního vyjádření pořadatelů musel být koncert přeložen "vzhledem k objemné produkci koncertu a technickým parametrům fotbalového stadionu Evžena Rošického, by nebylo možné koncert v původním termínu realizovat", píše se ve zprávě. Genesis zahrají pod širým nebem na parkovišti v těsné blízkosti Sazka Areny.

Genesis zahrají pro metro
Petr Novák z agentury Interkoncerts upřesnil, že podium bude otočené směrem k metru Českomoravská, Sazka Arenu budou mít muzikanti po své levici. Parkoviště bude k takovému účelu použito vůbec poprvé. "Produkce Genesis je srovnatelná s U2. Na místo přijede na padesát kaminonů techniky," uvedl Novák s tím, že na stavbu bude zapotřebí i jeřáb. Kapela den před Prahou vystupují v rakouském Linzi a den po v polských Katowicích. Na stavbu všeho potřebného má tedy Praha jen velmi málo času. Vstupenky na akci, jíž je Nova exkluzivním televizním partnerem, jsou nadále v prodeji, jejich počet byl ale kvůli menšímu prostoru na Českomoravské snížen na 25 tisíc. Již zakoupené lístky nepozbývají platnosti.  
Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz