Zpravodajství

Jsem sama a nebaví mě to!

Jsem sama a nebaví mě to!
Zdroj: TV Nova - Kiril Táborský

Mám strach, že už si nikdy nenajdu chlapa. Biologické hodiny mně bijí a já nemám ani vztah. Ach jo.... Samota je děs!!!! Samotářka

Milá samotářko, samota je děs, to je pravda, ale pozitivní na tom všem je, že čas a prázdno nemusí vyplnit jen partner, ale také kamarádi, známí, koníčky a aktivity, které dokáží člověku zvednout náladu. To se potom i samota zvládá jedna radost. Biologické hodiny tikají, ale věřím, že než dotikají úplně, nějakého partnera si najdete, hlavně hlavu vzhůru, přijde to, až to budete nejmíň čekat.
Určitě bych doporučila najít si nějakou aktivitu, která vás bude bavit a zvedne vám náladu. To je hrozně důležité, protože jestli se teď  trápíte nad tím, že jste sama, určitě je to na vás vidět a není nic horšího, než hledat partnera s tragickým výrazem v obličeji. Choďte do kina s kamarády, vyražte si na brusle nebo na výlet a pusťte z hlavy to, že partner je střed vesmíru. Naučte se být ráda sama se sebou, to se vám určitě bude v životě nejednou hodit. Přeji šťastný lov!
TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz