Zpravodajství

VIDEO: Podrobnosti tragické nehody, při níž uhořeli tři lidé

VIDEO: Podrobnosti tragické nehody, při níž uhořeli tři lidé
Zdroj: TV Nova

Teď se vrátíme ke nedělní tragické nehodě, při které na Teplicku uhořeli tři lidé. My jsme pro vás zjišťovali detaily z vyšetřování. Také vám ukážeme záběry, které ukazují, jak to na místě vypadalo pár vteřin po nehodě.

Zdroj: TV Nova

Několikametrový sloup hustého černého dýmu a zoufalá snaha záchranářů o uhašení plamenů. Tak to vypadalo v momentě, kdy do sebe osobní volkswagen a dodávka narazily.

Nám se podařilo zjistit, že v protisměru nejel pouze tranzit, ale ještě další auto - černá Honda. Když jeho řidič dodávku předjížděl, těsně se vyhnul protijedoucímu autu. To se ale při vyhýbání čelně střetlo s dodávkou.

Zdroj: TV Nova

V místě, kde najela auta do prostisměru, připravuje dopravní policie a Ředitelství silnic a dálnic opatření, aby bylo jasné, že tahle část vozovky není nájezd na rychlostní silnici.

Vyšetřovatelé už také zjistili, proč začala obě auta okamžitě hořet. Náraz byl tak silný, že se poškodila palivová soustava a z auta začal vytékat benzín.

Vyšetřování nehody teď přebírá teplická kriminální policie. Ta čeká na výsledky pitev a také technické prohlídky ohořelých vozidel.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz