Zpravodajství

VIDEO: Podrobnosti tragické nehody, při níž uhořeli tři lidé

VIDEO: Podrobnosti tragické nehody, při níž uhořeli tři lidé
Zdroj: TV Nova

Teď se vrátíme ke nedělní tragické nehodě, při které na Teplicku uhořeli tři lidé. My jsme pro vás zjišťovali detaily z vyšetřování. Také vám ukážeme záběry, které ukazují, jak to na místě vypadalo pár vteřin po nehodě.

Zdroj: TV Nova

Několikametrový sloup hustého černého dýmu a zoufalá snaha záchranářů o uhašení plamenů. Tak to vypadalo v momentě, kdy do sebe osobní volkswagen a dodávka narazily.

Nám se podařilo zjistit, že v protisměru nejel pouze tranzit, ale ještě další auto - černá Honda. Když jeho řidič dodávku předjížděl, těsně se vyhnul protijedoucímu autu. To se ale při vyhýbání čelně střetlo s dodávkou.

Zdroj: TV Nova

V místě, kde najela auta do prostisměru, připravuje dopravní policie a Ředitelství silnic a dálnic opatření, aby bylo jasné, že tahle část vozovky není nájezd na rychlostní silnici.

Vyšetřovatelé už také zjistili, proč začala obě auta okamžitě hořet. Náraz byl tak silný, že se poškodila palivová soustava a z auta začal vytékat benzín.

Vyšetřování nehody teď přebírá teplická kriminální policie. Ta čeká na výsledky pitev a také technické prohlídky ohořelých vozidel.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA plánují v dohledné době ponechat v Evropě 100 000 vojáků

Očekává se, že USA plánuje v dohledné budoucnosti rozmístit v Evropě 100 000 vojáků, pokud Rusko nebude eskalovat a ohrožovat Švédsko a Finsko nebo členy NATO, uvedlo CNN s odkazem na několik amerických představitelů. Počty by se mohly dočasně zvýšit, pokud NATO v Evropě uskuteční více vojenských cvičení, popřípadě by USA mohly přidat další základny, pokud se v Evropě změní bezpečnostní situace. Plány jsou zvažovány po čtvrtečním setkání vojenských velitelů NATO v Bruselu.

Krátká zpráva

Z Azovstalu měli odejít všichni obránci, tvrdí ruská média

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi, že k 20. květnu byli z Azovstalu evakuováni všichni ukrajinští bojovníci, uvedla agentura RIA Novosti. Celkem se mělo jednat o 2 439 bojovníků pluku Azov a dalších ukrajinských obránců operujících na území Azovstalu. Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o dokončení operace a úplném osvobození Azovstalu a města Mariupol od ukrajinských obránců.

Píše se na Deník.cz