Zpravodajství

Dívka na fotografii s krkavčí matkou není Anička, ale Barbora!

V případu pohřešované 13leté Aničky se objevila další záhada. Dívka na fotografii, po které bylo vyhlášeno celostátní pátrání s největší pravděpodobností není 13letá Anna Mauerová, ale 34letá Barbora Škrlová. Naší televizi to dnes potvrdila její blízká kamarádka.

Na oficiálních webových stránkách Policie ČR je už více než týden fotka, kterou zná snad celá Česká republika. Po kom skutečně policisté pátrají je však záhadou, jisté je jen to, že dívka na fotografii není třináctiletá Anička.

Je tedy pravděpodobné, že policisté buď neví koho hledají, anebo tahají celou Českou republiku za nos. Téměř desítka svědků už poznala na fotografii Barboru Škrlovou, bývalou pracovnici dětského centra Paprsek.

Proč je na fotografii místo Anny Mauerové, na to policisté odpovědět nedokážou. Nebo odpovědět nechtějí.

Dnes se nám podařilo vypátrat jednu z klíčových svědkyň případu. Své jméno i tvář se však bojí zveřejnit, protože se bojí. Barboru Škrlovou zná už odmalička a vylučuje že by se mohla mýlit.

Barboru Škrlovou už čtrnáct dnů nikdo neviděl doma a mobilní telefon nebere. Záhadou tak zůstává proč a před kým se vlastně skrývá.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz