Zpravodajství

Kobra 11 si přivezla ze zámoří kaskadérskou cenu

Kobra 11 si přivezla ze zámoří kaskadérskou cenu
Zdroj: TV Nova

Občas se zdá, že kousky, jež provádějí hrdinové německého akčního seriálu Kobra 11, už nelze překonat. Nicméně štáb, jenž ho připravuje, stále přichází s něčím novým. Kaskadérské výkony, které předvádějí aktéři příběhů o práci dálniční policie, vzbuzují dojem i v Hollywoodu.

Nikoli náhodou si proto zajel do americké kolébky filmu pro cenu Taurus World Stunt Award v kategorii určené nejlepším zahraničním filmům Stefan Richter, režisér, který pracuje na oblíbeném cyklu stanice RTL, jenž se na obrazovkách objevuje s neúprosnou pravidelností od roku 1996. Tentokrát ji v zastoupení všech tvůrců převzal za scénu, v níž se policisté naloďují na hořící loď z paluby vrtulníku.

Může ji tak přidat k dalším třem oceněním, jež si Kobra 11 během 170 pokračování vydobyla v minulosti. Zranění, bez nichž se natáčení jen zřídka obejde, byla v tu chvíli zapomenuta. Obdobné pocity spolu se Stefanem Richterem sdílel i hollywoodský veterán Burt Reynolds, jenž z rukou kalifornského guvernéra a bývalého kolegy Arnolda Schwarzeneggera přijal cenu za celoživotní dílo. Spolu s lichotivými slovy, že patří k největším z největších.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz