Zpravodajství

Britney Spearsovou diváci vypískali

Britney Spearsovou diváci vypískali
Zdroj: Korzo

Smůla se lepí na paty někdejší ikoně americké pop-music Britney Spearsové při jejím úsilí o comeback. Kvůli technickým problémům skončila její patnáctiminutová minishow ve floridském Orlandu naprostým fiaskem a diváci pětadvacetiletou zpěvačku nespokojeným pískotem přinutili k útěku z jeviště.

Příčinou trapasu bylo vadné cédéčko s playbackem. Při vystoupení v místním House of Blues jeho vinou pětkrát vypadl zvuk.
"Britney to natolik vyvedlo z rovnováhy," cituje britský deník Daily Mirror přítomné, "že ztratila sebejistotu, nedokázala na závadu zareagovat a jen vyděšeně zírala do publika."

Přestože o vstupenky na její krátké vystoupení byl nesmírný zájem a na černém trhu se jejich cena vyšplhala na 250 dolarů, návštěvníci, kteří ji při příchodu na pódium přivítali bouřlivým aplausem, ji z něj nakonec vyhnali pískáním a urážlivými výroky. Mnozí navíc požadovali po pořádající agentuře vrácení vstupného.

Přestože podle informací tisku debakl pětadvacetiletou Britney psychicky zdeptal, neubral jí nic na jejích hvězdných manýrách. Při návratu z floridského turné, na němž si několika minikoncerty chtěla dodat jistotu k návratu na hudební scénu, ztropila na palubě letadla hysterickou scénu. Protože v kabině nebyla kožená sedadla, dožadovala se okamžité výměny stroje a svým jednáním si proti sobě popudila posádku i spolucestující. Nakonec se sice uvolila usadit do čalouněného, v okamžiku, kdy letoun začal rolovat na odletovou dráhu, si to však rozmyslela a rozhodla se z něj vystoupit. Kvůli jejímu rozmaru musel být odemčen zavazadlový prostor a ručně vynesena veškerá bagáž někdejší popové princezny. Teprve potom se letadlo se značným zpožděním mohlo vydat na svou trasu.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz