Zpravodajství

Vévodkyně Camilla inspiruje homosexuála Everetta

Britský herec Rupert Everett, který se nijak netají svou homosexuální orientací, tvrdí, že se při ztvárnění své nové filmové postavy nechal inspirovat osobností Camilly, vévodkyně z Cornwallu. Jde o postavu ředitelky dívčí školy ve filmu St. Trinian´s, který se má stát výrazným protipólem ´harrypotterovské´ série.

Herec, kterého znáte například ze snímku Svatba mého nejlepšího přítele nebo Zamilovaný Shakespeare, se objevil před promítáním filmu na festivalu v Cannes. "Camilla je báječná žena," říká zapáleně o manželce britského následníka trůnu Charlese. "Pracuje na zahradě, chodí na večírky, nosí pěkné šaty a klobouky, má trochu křivé zuby, smysl pro humor, ráda se napije a ráda si zakouří."

Everett v novém remakeu komedie z padesátých let hraje ředitelku školy, která se ocitne na pokraji bankrotu, a jen šarm a vynalézavost jejích žákyň ji zachrání před zánikem. Ve filmu, kde nechybí drogy ani sex, se objeví i další hvězda britské kinematografie, Colin Firth. Zdá se, že nevraživost, která mezi Firthem a Everettem panovala déle než dvacet let, je konečně u konce. A oddechli si i Everettovi fanoušci, kteří loni v létě svému idolu uvěřili, že hodlá ukončit hereckou kariéru, aby se mohl věnovat plně podnikání. Jeho velkorysý plán založit spermabanku, která by za tučné poplatky prodávala sperma takových slavných herců, jako je Brad Pitt, naštěstí zůstal nerealizován.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz