Zpravodajství

Tajný závod na jihu Čech nebude

Tajný závod na jihu Čech nebude
Zdroj: TV Nova

Minulý týden jsme vám říkali o tajném závodu, který se měl koncem května jet centrem Českých Budějovic. Na webových stránkách motoklubu-fire visela výzva k jízdě centrem města v plné rychlosti a v protisměru. Organizátoři po odvysílání reportáže informace stáhli. Teď tvrdí, že kvůli velké medializaci závod nepojedou. Nevylučují ale, že by k němu mohlo někdy dojít bez předchozího varování.

Koncem května proběhne tajný závod. Jako tradičně se bude projíždět centrem. Část trasy povede jednosměrnými ulicemi v protisměru. Tato výzva ještě nedávno visela na internetu. Teď ale organizátoři tvrdí, že žádný závod nepojedou.

Organizátoři se prý pro odvolání závodu rozhodli poté, co o něm začala informovat média. Na otázku, zda se ještě někdy jízda uskuteční, reagovali takto. Minulých ročníků se údajně účastnilo až 30 motorkářů. Část trasy prý opravdu vedla jednosměrnými ulicemi v protisměru. Organizátor ale tvrdí, že nikdy nedošlo ke zranění a vše prý bylo dokonale pod kontrolou.

Zábava tohoto druhu prý není nijak ojedinělá. Mnozí mají v živé paměti například hazardní jízdy v autech v protisměru na dálnicích.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz