Zpravodajství

Zmatky českého pořadatele zastihly i George Michaela

Už dvě světové hudební star, jež mají v červnu navštívit Prahu, se setkaly se zmatky českého pořadatele. Poté, co byl ze Strahova z technických důvodů přesunut koncert Genesis, pokal stejný osud i zpěváka George Michaela. Ten se nestěhuje na parkoviště, nýbž do holešovické arény.

Tiskové oznámení o stěhování vystoupení George Michaela, které dnes odpoledne rozeslal novinářům zástupce organizátora Petr Novák, jakoby z oka vypadlo emailu ohledně přesunu koncertu Genesis. Pisatel vyměnil pouze jméno interpreta, datum a nové místo konání. V případě zpěváka George Michaela se jeho show z technických důvodů sune do T-Mobile Areny.

Prokletý Strahov už nezazlobí
Kampacita haly je omezená, proto budou od pátku k prodeji pouze vstupenky na sezení. Všechny lístky zůstávají v platnosti. Přesuny dalších plánovaných koncertů této pořadatelské agentury se neočekávají, neboť ostatní produkce jsou umístěny do mimo Strahov. Prokletý stadion Evžena Rošického tak už zahraničním muzikantům ani jejich příznivcům žádné další zmatky nepřinese.
Interkoncerts

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz