Zpravodajství

Zelený Raoul zveřejnil Paroubkovo telefonní číslo

Zelený Raoul zveřejnil Paroubkovo telefonní číslo
Zdroj: TV Nova

Z předsedy sociálních demokratů Jiřího Paroubka si vystřelil týdeník Reflex. Ve svém pravidelném komiksu Zelený Raoul totiž zveřejnil číslo jeho mobilního telefonu. U čísla sice nebylo napsáno, komu patří, desítky čtenářů se ale pokoušely na číslo zavolat nebo poslat textovou zprávu. Jiří Paroubek přesto číslo změnit nehodlá.

Za léta existence Zeleného Raoula musel jeho kreslíř Štěpán Mareš čelit několika stížnostem a žalobám. Politiky ale šetřit nepřestal. Nejnověji si vzal Zelený Raoul na paškál Jiřího Paroubka.

Paroubek vše bere s rezervou. Reflex podle něj skoro nikdo nečte. Od té doby, co týdeník vyšel, mu ale telefon zahltily textové zprávy.

Kdyby se Jiří Paroubek rozhodl záležitost řešit právní cestou, mohl by podle některých právníků uspět. Záleželo by na výši způsobené škody.

Telefonní číslo Jiřího Paroubka zveřejnil také před dvěma lety moderátor hudebního festivalu v Trutnově Stanislav Penc. Paroubkovu stížnost tehdy trutnovská radnice odložila.

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Na Pražském okruhu havaroval kamion. Zablokoval dopravu

Na Pražském okruhu havaroval v úterý odpoledne poblíž Zličína kamion. "Nehoda i zásah blokují dopravu," informovali pražští hasiči. "Na místě nejsou žádní zranění," sdělil policejní mluvčí Jan Daněk. Okolo půl šesté odpoledne je místo průjezdné jedním pruhem. Při další úterní nehodě kamionu na dálnici D0 se u Černého Mostu také nikdo nezranil. "Místo je nyní průjezdné," řekl k této nehodě mluvčí Daněk krátce po 17. hodině.

Píše se na Deník.cz