Zpravodajství

Tereza Maxová spěchala na setkání s knížetem

Tereza Maxová spěchala na setkání s knížetem
Zdroj: Korzo

Topmodelka Tereza Maxová patří s kolegyní Petrou Němcovou k těm Češkám, které se i po kariéře v zahraničí vracejí domů, aby pomáhaly. Nyní prostřednictvím Nadace Terezy Maxové vybavily dva dětské domovy v Ústí nad Labem a Frýdlantu počítačovým vybavením, které jim renomovaná poskytla firma.

Tereza ví, jak důležité jsou pro děti počítače, z vlastního domova.
"Abych pravdu řekla, můj vztah k počítačům není nic moc," přiznává blondýnka usazená již léta v Monaku. "Ale mám doma šestiletého syna, který ovládá hledání na internetu, skype telefonování a samozřejmě hry. Takže Tobiáš je moje jistota, když se potřebuji zepat na něco z běžné práce s počítačem. A kromě toho v mé nadaci pracují šikovní lidé, kteří mi pomohou, když potřebuji cokoli naskenovat, vyretušovat na fotkách nebo poslat dokumenty. Mohu se na ně v tomto směru spolehnout lépe než na sebe. Já ovládám nejlépe práci s digitálními fotkami."

Velký večer je již dnes
Tereza Maxová se tentokrát nemohla v Čechách zdržet, protože po zastávce na filmovém festivalu v Cannes spěchala domů do Monaka, kde ji dnes čeká důležitý večer.

"Moje nadace pořádá v rámci závodů formule 1, Velké ceny Monaka, módní přehlídku spojenou s dobročinnou aukcí. Záštitu převzal kníže Albert, který se také přijde na ni podívat. Bude to slavnostní záležitost i proto, že nadace letos slaví 10 let svého působení. Proto jsme také rozšířili naše působení a budeme podporovat nejen dětské domovy a kojenecké ústavy, ale i pěstounské rodiny," vysvětluje Tereza.
Doma v Monaku se chce nyní zdržet déle.

"Doufám, že tam v klidu strávím aspoň dva měsíce. Na žádnou dalekou dovolenou se nechystám, jsem naopak ráda, že nebudu muset cestovat. A že si užiju rodiny," dodává modelka.

Přestože jí bulvární tisk po rozpadu manželství s dánským tenistou Frederikem Fetterleinem spojoval s moha muži, nejnověji s českým režisérem Jakubem Kohákem, jedna z nejkrásnějších českých modelek trvá na tom, že zůstává sama a věnuje se především synovi a práci ve své nadaci a modelingu.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz