Zpravodajství

Fotograf Jan Saudek se nebrání sexu s muži

Fotograf Jan Saudek se nebrání sexu s muži
Zdroj: Korzo

Světově proslulý bohémský fotograf Jan Saudek sice oslavil nedávno dvaasedmdesáté narozeniny, ve svých aktivitách však rozhodně nepolevuje. A to nejen pracovních. Známý požitkář o sobě tvrdí, že když k němu zavane přirozená vůně ženy, je z toho úplně u vytržení.

Jan Saudek prý sice není posedlý sexem, ale svými nejrůznějšími milostnými dobrodružstvími se skutečně proslavil. Rád si tělesné rozkoše dopřává plnými doušky a prošel i obdobím, kdy si vyzkoušel, jak chutná láska mezi muži. "Od té doby, co vynalezli tu zhoubnou nemoc, ztrátu imunity, už při kontaktech s pány trochu váhám. Čas od času si ale dopřeju něco podobného, není to nic nového," přiznal.

Jediné, co Jan Saudek naprosto zavrhuje, jsou sexshopy,
"Nikdy jsem v takovém zařízení nebyl, ale proti těm, kteří je navštěvují, nic nemám. Člověk by měl sice vyzkoušet všecko, ale ne erotické pomůcky. Já se bojím, že by mi mohly ublížit. A navíc je vůbec nepotřebuju," prohlásil hrdý několikanásobný otec.

Jeho osmý syn se narodil letos na jaře a matkou je fotografova šestadvacetiletá přítelkyně, novinářka Pavlína Hodková. Zřejmě ale nezůstane jeho posledním potomkem, protože Jan Saudek se několikrát ve společnosti nechal slyšet, že by si ještě přál mít dceru..
Jan Saudek se sice chová jako vzorný otec, ale nezanedbává ani práci. Připravuje dvě nové publikace. Sto portrétních snímků členů činohry, baletu či opery Národního divadla, kde ovšem nebude chybět ani rekvizitář, garderobiérka a hasič. Zároveň upozornil, že intenzivně pracuje na knize portrétů známých českých celebrit. V těchto dnech měl v ateléru režiséra Jiřího Hřebejka a populární 4TET Jiřího Korna.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz