Zpravodajství

Anetin Dotyk je už platinový

Anetin Dotyk je už platinový
Aneta Langerová | Zdroj: Sony BMG

Očekávané druhé album Dotyk zpěvačky Anety Langerové dorazilo v pondělí 21. května na pulty obchodů s hudbou. V tuto chvíli již Platinové album vychází ve dvou verzích, běžná verze obsahuje samotné album, bonusové edice pak navíc obsahuje DVD s více než třicetiminutovým dokumentem.

Aneta se chystá toto album pokřtít 19. června na koncertu pro veřejnost v pražském Paláci Akropolis, kde představí novou kapelu ve složení David Landštof, a.m.almela, Martin Ledvina a Jakub Zitko. Koncertní program bude obsahovat především nové skladby z alba Dotyk, zazní však i starší repertoár.

Téměř současně s vydáním desky byl dokončen videoklip k písničce Malá mořská víla, která je prvním singlem z nového alba. Autorem vizuálního námětu, režisérem a kameramanem v jedné osobě se stal Saša Šurkala, uznávaný filmový a reklamní kameraman. Klip sestříhal Filip Malásek, který s Anetou spolupracoval dosud na všech klipech.

Aneta svou aktuální novinku podpoří koncerty již v průběhu léta, a to zejména na putovním festivalu České hrady. Především se však chystá na podzimní turné, které bude zahrnovat přibližně dvanáct míst České republiky a proběhne od konce září po celý měsíc říjen. V listopadu pak odehraje nejméně tři koncerty na Slovensku.

Sony BMG

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz