Zpravodajství

Wohnouti natočili po Dědovi již druhý videoklip

Wohnouti natočili po Dědovi již druhý videoklip
Zdroj: Sony BMG

Kapela Wohnout, která patří k aktuálním špičkám české hudební scény, se zítra předvede již s druhým videoklipem k písni z úspěšného alba Polib si dědu. Tentokrát se jedná o video ke skladbě Bílá vdova.

Autory scénáře jsou Adam Pengsawang společně s Matějem Homolou. Režie se ujal Zdeněk Smrčka, za kamerou stál Milan Holman a celý klip postříhal Jiří Hornych.

Hlavním dějem celého klipu je partnerská hádka, která vyústí v souboj obou aktérů. Pár ztvárnili Adam Pengsawang a Kateřina Svobodová, kteří jsou spoluzakladateli vlastní školy bojového umění, jehož základem je thajský box.

V minulosti byl Adam Pengsawang prvním nejmladším profesionálním mistrem republiky v thajském boxu, několikrát se umístil na předních pozicích světových tabulek a v současné době je jako jediný z ČR, kdo bojoval na legendárním stadionu Lumpini v thajském Bangkoku. Momentálně je držitelem titulu „Šampion jižního Thajska". V současné době se převážně věnuje práci filmového kaskadéra.

Kateřina Svobodová se v minulosti stala dvakrát za sebou mistryní republiky v kickboxu, v něm dále obsadila 2. místo na mistrovství světa a je aktuální držitelkou titulu „Šampion jižního Thajska" v ženské kategorii.

Premiérově bude videoklip odvysílán již zítra. Tedy, těšte se... 

 

Sony BMG

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz