Zpravodajství

Dealer měl plnou dodávku drog, zadrželi jej policisté

Dealer měl plnou dodávku drog, zadrželi jej policisté

Policistům z pražské pohotovostní motorizované jednotky se v sobotu vpodvečer podařilo polapit drogového dealera. A v policejních poutech neskončila žádná malá ryba. Při běžné silniční kontrole zjistili, že mladík má auto drogami doslova prošpikované.

Zdroj: TV Nova

Jen pár minut po zatčení drogového dealera seděl mladík s pouty na rukou u své dodávky, která je plná drog. Policisté místo uzavřeli.
Vše začalo běžnou silniční kontrolou. Policistům se nelíbil technický stav vozidla. Proto auto zastavili. Zjistili, že nemá platnou technickou prohlídku. A také je zarazilo podivné chování mladíka.

Když se podívali do auta, nestačili se divit. Mladík nebyl jen uživatel drog, ale přímo jejich distributor. Ve voze policisté nalezli extázi, pervitin a kokain. Celkem okolo 50 gramů drog.

Podle našich informací drogový dealer objížděl technoparty. Z jedné se údajně vrátil domů, aby naložil další zboží. Měl prý namířeno na technoparty u Dobré Vody na Pelhřimovsku, která v neděli v poledne skončila.

Kromě výroby a držení omamných a psychotropních látek byl dealer obviněn i z úplatkářství. Opatřil si podle policistů falešnou známku na státní technickou kontrolu.

Dealerkou i žena

V obchodu s drogami jsou zapleteny i ženy. Na začátku května si u ostravského krajského soudu vyslechla rozsudek drogová dealerka Renáta Mučková. Za obchodování s extází dostala čtyři roky za mřížemi. Extázi měl její gang nabízet mladým lidem v klubech ostravské Stodolní ulice. Do vězení by na stejnou dobu měl jít i údajný hlavní komplic Mučkové Václav Kočvara.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz