Zpravodajství

Dcera pobodala matku, věc řeší policie

Pražští kriminalisté vyšetřují případ pobodané ženy z Prahy 6. K napadení došlo včera po desáté hodině večer v Libocké ulici na Praze 6. "Dcera několikrát bodla svou matku do hrudníku," řekl serveru nova.cz mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Zatím není jasný motiv jejího činu. K neštěstí došlo v noci na dnešek po desáté hodině večer. Na místě zasahovali pražští záchranáři a kriminalistél krátce po 22:30.

"Policisté společně se záchranáři po příjezdu na místo zjistili, že útočnice je pacientkou zdravotnického zařízení v Praze 8," řekl Hulan. Dcera po napadení matky utekla na střechu domu, odkud chtěla skokem dolů ukončit život.

Dívka po několikaminutovém vyjednávání slezla ze střechy a zdravotníci ji převezli do zdravotnického zařízení v Praze 8. "O matku se postarali záchranáři, kteří ji převezli s několika bodnými ranami v hrudníku do nemocnice. Celou událost prošetřují kriminalisté," řekl  Hulan.

„Žena je nyní v Ústřední vojenské nemocnici," řekla serveru nova.cz mluvčí pražské záchranné služby Jiřina Ernestová.

Hulan nepotvrdil ani nevyvrátil, zda se jedná o pacientku psychiatrické léčebny na Praze 8 v Bohnicích. Dodal, že celá věc je teprve v počáteční fázi vyšetřování, a proto zatím nebyl kvalifikován možný trestný čin a odpovídající možný trest.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz