Zpravodajství

Zlínský pes otevře brány už zítra!

Zlínský pes otevře brány už zítra!
Zdroj: TV Nova

Mezinárodní festival studentských filmů Zlínský pes nabízí pestrý program. Zítra v 17 hodin vše zahájí slavnostní vernisáž a premiérové promítání bakalářských a absolventských filmů Zlínské filmové školy, které bude zakončeno diskuzí. Nechte se pozvat!

Na dobrou noc
Každý festivalový den od půlnoci proběhnou ve Stanterrieru projekce filmů studentů FaVU, studentů z Islandu a taky zavzpomínáme na Káťu a Škubánka a Bolka s Lolkem .

Horory a Psycha
Bojíte se rádi? Každý festivalový den probíhají v Masters and Rock Café projekce hororových a psycho filmů! Od 22. hodin!

Rychlé šípy na Zlínském psu
Máte chuť na českou klasiku? Zavzpomínat na mládí a starého dobrého Foglara? Přijďte se 21. května podívat na divadelní představení Slováckého divadla "Rychlé šípy"! Ve Stanterrieru Zlínského psa, v pátek 1.6. od 20 hodin. Vstup zdarma!

Animační workshop pro veřejnost - Pixilace
Máte nápad a chcete si zkusit udělat svou vlastní animaci? Nevíte jak? Přijďte na náš Animační worskhop! Naučíme Vás animovat lidi i reálné předměty, Váš výsledek si odnesete domů na CD a nakonec budou všechna díla z workshopů promítnuta na závěrečném Galavečeru Zlínského psa.

Pozor změna!
Dabingový workshop v pátek 1. června v 11.30 se místo Masters of Rock Cafe uskuteční v prostorách Filmové školy Zlín.

 

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz