Zpravodajství

Dostala vyhazov za velká prsa

Německá obchodnice s nemovitostmi, která chtěla mít největší prsa v Evropě, zatím příliš neuspěla. Jen ji vyhodili z práce.

Devětadvacetiletá Annina Ulrichová tvrdí, že jí jako důvod výpovědi šéf uvedl nové prsní implantáty, které si pořídila. Do kanceláře se prý prsa takové velikosti nehodí a poškozují pověst jeho firmy. Annina, která pracuje i jako příležitostná modelka, přiznala, že už má na kosmetickou chirurgii vypěstovanou závislost. Zatím se jí podařilo dosáhnout úctyhodné velikosti 42H.

"Už od dětství jsem snila o tom, že budu mít velká prsa. Ještě nekončím, ale už je mám větší než Katie Priceová. Každé ráno, když se na ně dívám v zrcadle, mám z nich radost. A líbí se i mým klientům. Nechápu, proč si šéf myslí, že můj přínos firmě není v tomto směru pozitivní," stěžuje si Annina.

O výpovědi se dozvěděla po návratu z Itálie, kam odjela nafotit sérii snímků, které chce nabídnout v erotických časopisech. "Šéfovi se ty fotky moc líbily, ale prohlásil, že jejich publikování by pověsti firmy s nemovitostmi neprospělo," říká mladá žena, kterou to okamžitě přivedlo na novou myšlenku. Chce si nyní otevřít vlastní obchod s nemovitostmi. A ukázat svému bývalému úzkoprsému vedoucímu, zač je toho - loket, nebo spíš ňadro?

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz