Zpravodajství

Paris Hiltonová: za mříže s Buddhou!

Čím více se blíží termín 5. června, kdy má nastoupit výkon trestu odnětí svobody, tím zřetelněji se proslavená hříšnice Paris Hiltonová mění v pokornou kajícnici. Nejnověji prý šestadvacetiletá hvězda divokých večírků, jak vypátrali reportéři, hledá duševní vzpruhu v buddhismu.

Přistihli ji totiž v jednom hollywoodském knihkupectví při nákupu publikace Bodhi Tree, což je jakýsi rádce, jak se snadno a rychle stát vyznavačem učení Siddhártha Gautama, přezdívaného Osvícený. Pod jeho vlivem se prý už dokonce zřekla pití alkoholických nápojů a věří, že jeho duchovní zásady jí ulehčí nadcházející pobyt ve vězení.

Americká média k tomu dodávají, že minulý týden se na radu svých právníků Paris objevila na veřejnosti s biblí v ruce. Ti své mandantce doporučili, aby se poslední dny před odjezdem do nápravného zařízení chovala jako jeptiška. Prý tak snadněji dosáhne, aby pobyt ve vězení, který jí už byl zkrácen na pouhých třiadvacet dní, byl ještě o něco zredukován.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Německem otřásá skandál. EU volá po sankcích proti bývalému kancléři

Bývalý německý kancléř Gerhard Schröder se zřejmě brzy objeví na sankčním seznamu Evropské unie v souvislosti s válkou na Ukrajině. Požadavek se ozývá z Evropského parlamentu. Důvodem jsou silné vazby, které Schröder má na Rusko a jeho prezidenta Vladimira Putina. Zřejmě i z tohoto důvodu přišel o některé finanční výhody, které doposud měl. Spolkový sněm mu vzal všechny výhody s výjimkou renty a osobní ochranky.

Píše se na Deník.cz