Zpravodajství

VIDEO: Lupič z McDonaldů se sám udal

VIDEO: Lupič z McDonaldů se sám udal

Sériový lupič, který přepadával se zbraní v ruce pokladní pražských prodejen rychlého občerstvení McDonald, je dopaden.


Policii se šel sám přiznat poté, co viděl naši reportáž v Televizních novinách - VIDEO A VÍCE ZDE!

Zdroj: TV Nova

Na záběrech uvidíte mladíka při loupeži. Vystupoval vždy sebevědomě. S pistolí se během krátké chvíle zmocnil peněz a pak ujel.

Policejní popis: Muž ve věku kolem pětadvaceti let, štíhlé postavy, krátkých hnědých vlasů. Hovoří česky bez jakéhokoliv přízvuku.

Za lupem vždy přijel vozidlem Volkswagen Transportér bílé barvy, starší hranatý typ. Způsob provedení loupeží ze strany pachatele je taktéž vždy totožný.

 

Po příjezdu k výdejnímu okénku, takzvanému drivu, ohrožuje obsluhu krátkou, střelnou zbraní a donutí obsluhu k vydání finanční hotovosti z pokladny. McDonaldy přepadl podle policistů minimálně čtyřikrát, teď ale spadla klec.

Včera večer totiž objevili kriminalisté auto lupiče. To bylo zaparkované na sídlišti v pražských Hlubočepích. V autě lupič údajně několik měsíců i spal.

Dvacetiletý pachatel se, ve večerních hodinách, dostavil po odvysílání reportáže pod nátlakem rodinných příslušníků na policejní služebnu a ke svému jednání se doznal. Na základě všech dostupných indicií, tedy i poznatků spoluobčanů, ho policejní komisař obvinil z trestného činu loupež.

Poté co zjistil, kolik dlouhých let asi stráví ve vězení, rozhodně mu nebylo do řeči. Mladík nebyl dosud trestán, na loupeže se dobře připravoval. 

Na auto si dával kradené espézetky. Policie zajistila i zbraně, které při přepadeních používal. Mladík bude ještě dnes obviněn a do pátku by se mělo rozhodnout o uvalení vazby.

Nova.cz, TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz