Zpravodajství

Co se děje ve Zlíně

Co se děje ve Zlíně
Zdroj: TV Nova

Dabing není tak jednoduchý, jak by se na první pohled mohlo zdát. Zajímá vás práce v dabingovém studiu? Přijďte si ji vyzkoušet. A co ještě dnes nabízí populární festival Zlínský pes?

Technika, triky a realizace - přijďte si vyzkoušet, jak se dělá dabing! LARP předvede kombinaci herecké improvizace, participačního divadla a sociálních her a Brian Savelson, který produkoval hry na Broadwayi s americkými hvězdami, si s vámi popovídá o konfrontaci filmové a divadelní režie. A večer ve Stanterrieru určitě nevynechejte hru Rychlé šípy v provedení Slováckého divadla a koncerty!
TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA plánují v dohledné době ponechat v Evropě 100 000 vojáků

Očekává se, že USA plánuje v dohledné budoucnosti rozmístit v Evropě 100 000 vojáků, pokud Rusko nebude eskalovat a ohrožovat Švédsko a Finsko nebo členy NATO, uvedlo CNN s odkazem na několik amerických představitelů. Počty by se mohly dočasně zvýšit, pokud NATO v Evropě uskuteční více vojenských cvičení, popřípadě by USA mohly přidat další základny, pokud se v Evropě změní bezpečnostní situace. Plány jsou zvažovány po čtvrtečním setkání vojenských velitelů NATO v Bruselu.

Krátká zpráva

Z Azovstalu měli odejít všichni obránci, tvrdí ruská média

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi, že k 20. květnu byli z Azovstalu evakuováni všichni ukrajinští bojovníci, uvedla agentura RIA Novosti. Celkem se mělo jednat o 2 439 bojovníků pluku Azov a dalších ukrajinských obránců operujících na území Azovstalu. Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o dokončení operace a úplném osvobození Azovstalu a města Mariupol od ukrajinských obránců.

Píše se na Deník.cz