Zpravodajství

Na Bushe je připraven i tým reportérů TV Nova

Do Prahy dnes večer přijede americký prezident George W. Bush a česká metropole bude kvůli jeho bezpečnosti vzhůru nohama. Spolu s týmy osobních strážců, policistů a ostřelovačů však budou v pohotovosti také reportéři naší televize. Díky nim budete moci vidět Bushovu návštěvu jak v televizi, tak i na našich webových stránkách.


Návštěvu prezidenta Bushe budou pro vás sledovat reportéři TV Nova Kamil Houska, Jiří Borovec, Martin Novotný, Monika Zajícová a Michal Kratochvíl. V Odpoledních i večerních Televizních novinách uvidíte živý vstup o pří pravách na přílet nejmocnějího muže planety.

Zdroj: TV Nova

Bushovy návštěvy po celém světě provázejí demonstrace odpůrců jeho politiky, zejména války v Iráku. Ani Praha nebude vyjímkou. Reportéři Jiří Borovec a Martin Novotný budou demonstrace a protesty monitorovat. Dění z protestních akcí můžete sledovat také na Nova.cz.

Zdroj: TV Nova

Z návštěvy nejmocnějšího muže planety vám přineseme spoustu videí a fotografií.

George Bush by měl přiletět do České republiky dnes v podvečer a jeho návštěva má končit zítra. Americký prezident chce mimo jiné přesvědčit politiky i veřejnost, že plán vybudování protiraketového štítu ve střední Evropě je v zájmu bezpečnosti nejen USA, ale i Česka a spojenců.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz