Zpravodajství

Genesis přivezou i novou desku

Genesis přivezou i novou desku
Zdroj: EMI

Krom toho, kapela Genesis již dlouhou dobu hlásí v rámci svého turné příjezd také do České republiky, nyní však také oznámila vydání hitového alba.

Právě teď se dostává na pulty prodejen s hudebními nosiči výběrové album Turn It On Again - The Hits, které vychází na oslavu jejich evropského turné.

Deska ohlašuje koncertní návrat jedné z nejprodávanějších skupin světa. Skládá se ze dvou nosičů první obsahuje všeobecně známé zrevidované hitovky a na druhém je extra materiál.
Dvojalbum kopíruje 27 let kariéry skupiny, ve které se vystřídali jako zpěváci Peter Gabriel a Phil Collins.

Pražský koncert proběhne 20. června, cérečko však vyjde již toto pondělí - 4. června. Na ukrácení čekání na koncert a pro následné vzpomínání na něj bude tahle deska jako dělaná.

EMI
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA plánují v dohledné době ponechat v Evropě 100 000 vojáků

Očekává se, že USA plánuje v dohledné budoucnosti rozmístit v Evropě 100 000 vojáků, pokud Rusko nebude eskalovat a ohrožovat Švédsko a Finsko nebo členy NATO, uvedlo CNN s odkazem na několik amerických představitelů. Počty by se mohly dočasně zvýšit, pokud NATO v Evropě uskuteční více vojenských cvičení, popřípadě by USA mohly přidat další základny, pokud se v Evropě změní bezpečnostní situace. Plány jsou zvažovány po čtvrtečním setkání vojenských velitelů NATO v Bruselu.

Krátká zpráva

Z Azovstalu měli odejít všichni obránci, tvrdí ruská média

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi, že k 20. květnu byli z Azovstalu evakuováni všichni ukrajinští bojovníci, uvedla agentura RIA Novosti. Celkem se mělo jednat o 2 439 bojovníků pluku Azov a dalších ukrajinských obránců operujících na území Azovstalu. Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o dokončení operace a úplném osvobození Azovstalu a města Mariupol od ukrajinských obránců.

Píše se na Deník.cz