Zpravodajství

Díky Bailandu se mohla Kubelková najíst

Díky Bailandu se mohla Kubelková najíst
Zdroj: Korzo

Vnadná modelka Iva Kubelková vzpomíná na svou účast v taneční soutěži Bailando, tančím pro tebe jen v dobrém. Show jí prý dala spoustu zkušeností, a i když se Ivě během tréninků nevyhnulo silné nachlazení, ničeho prý nelituje.

Během jednoho z kol se moderátor Dalibor Gondík zmínil o tom, že Iva tančí i přes to, že se vůbec necítí dobře. Kráska nicméně na sobě nedala vůbec nic znát ani při tanci, ani při rozhovorech. "Není mi sice dobře, ale dá se to vydržet. Věřím na různé prášky, ne na čaj s medem, to je spíš takový doplněk," smála se. "Tréninky byly hodně náročné. Člověk se často setká s lidmi, kteří jsou nachlazení, a když už je organismus vyčerpaný, nemá moc sil se nákaze bránit," vysvětlila Kubelková původ své nemoci.

Nachlazení ale naštěstí nebylo to jediné, co Ivě tréninky přinesly.
Díky nim se mohla také pořádně najíst. "Klidně jsem snědla třeba deset knedlíků se špenátem, při té námaze to šlo ven samo," pochvalovala si.

Vítězným párem Bailanda se nakonec stali Tomáš Krejčíř a Jana Gonsiorová. Tento pár tančil pro malou Adélku, které díky nim usnadní život bezbariérové bydlení. Ani ostatní soutěžící ale nepřijdou zkrátka. TV Nova totiž každému z nich zřídila konto, na které mohou dárci přispívat a pomáhat tak konkrétním lidem.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz