Zpravodajství

Titul Sir zřejmě Beckhamovi unikne

Titul Sir zřejmě Beckhamovi unikne
Zdroj: Korzo

Už čtyři roky je nositelem Řádu britského impéria a zdálo se zcela logické, že se v brzké budoucnosti David Beckham dočká rovněž titulu Sir. V poslední době to však vypadá, že se mu tato pocta vzdaluje přímo mílovými kroky.

Britští vládní úředníci totiž údajně odstartovali kampaň za Davidovo nejmenování rytířem. Důvod? V létě se s celou rodinou stěhuje do Spojených států a začne kopat za L. A. Galaxy. A odchod za moře prý Beckhama zcela diskvalifikuje. Podrobnosti z jednání rozhodujících činitelů ještě za tepla vyzvonil jeden ze zasvěcených londýnskému listu Evening Standard.

"Je mezi navrženými, nicméně úředníkům se nelíbí možný konflikt Davidových zájmů," uvedl reportérům. Dokáže sladit reprezentaci země s angažmá v Los Angeles? Nevadí jim vyznamenat fotbalistu, který žije v Evropě a v případě potřeby hájí barvy své země. Hrubě se jim však nelíbí, že hlavní příjmy bude dostávat v USA, kde také začne odvádět daně, a není jisté, že ho nový mateřský klub uvolní ve chvíli, kdy by měl podpořit britský manšaft.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz