Zpravodajství

Michaela Maláčová se těší na nákupy pro miminko

Michaela Maláčová se těší na nákupy pro miminko

Je zařazována mezi nejúspěšnější české ženy. Vytvořila soutěž o Českou Miss, žije s miliardářem a má s ním zdravou holčičku Anabell. A teď čeká šestatřicetiletá Michaela Maláčová druhé dítě.

"Mám z toho velkou radost. Nikdy jsem se netajila tím, že bych nechtěla, aby Anabellka byla jedináčkem. A nebránila bych se tomu mít více dětí. Sama mám sestru a vím, jak nám v dětství chyběl ten třetí, čtvrtý a pátý do různých her. Myslím, že čím je v rodině více dětí, tím lépe. Zatím ještě ani nevím, jestli to bude holčička, nebo kluk. Ani jméno jsme ještě nevymýšleli. U Anabellky jsme se rozhodli až v porodnici, na nic nespěcháme, času je dost. Také kočárek ještě neřeším. Ale těším se na nakupování všech těch nových věcí, zvlášť když by byly modré. Ale na nic teď nespěchám, to se bude všechno řešit, až k tomu přijde vhodná chvíle," říká bývalá královna krásy a současná ředitelka České Miss.

Její soutěž je běh na dlouhou trať
Vedle původní Miss České republiky dokázala vytvořit konkurenční soutěž Česká Miss a zatím s ní slavila jen úspěchy. "Těší mě to, není to záležitost, která vznikne ze dne na den. Je to běh na dlouhou trať. Když jsem nastartovala tu novou historii soutěže krásy, uvědomovala jsem si, co to bude za velkou práci. Zorganizovat takovou akci a pokračovat v ní, to představuje opravdu spoustu houževnatého úsilí."

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz