Zpravodajství

George W. Bush jako dárek k narozeninám Angeliny Jolie nakonec nevyšel

Uskutečnit krátkou návštěvu George W. Bushe v dočasném sídle hollywoodských hvězd Brada Pitta a Angeliny Jolieové v pražské Bubenči. To byl jeden z tajných plánů, který se nakonec během jednadvacetihodinového pobytu amerického prezidenta v Praze bohužel nepodařil.

Jak řekl člen realizačního týmu, který se stará o hvězdnou dvojici během jejího pětitýdenního pobytu v Praze, byla možnost utajené návštěvy prvního muže USA u hvězdného hereckého páru (nebo naopak návštěva herců u prezidenta) ve hře ještě před necelým měsícem, kdy se na veřejnost dostaly první informace o podrobnostech návštěvy amerického prezidenta v Praze. Už jen proto, že George W. Bush měl připraveno - jako jednu z možností - přespání v americké rezidenci v Bubenči, která je nedaleko od luxusní vily, kde Pitt a Jolieová přebývají, v níž dříve nocoval při své návštěvě Prahy i tehdejší prezident Bill Clinton.

Navíc právě v den příletu Bushe do Prahy (4. 6.) Angelina Jolieová slavila své 32. narozeniny. Pražská čtvrť Bubeneč by se tak na pár chvil stala určitě jedním z nejsledovanějších a nejhlídanějších míst na světě.

"Nakonec z plánů sešlo. Setkání nebylo možné z mnoha důvodů realizovat. Jednak měl prezident i Angelina Jolieová velmi nabitý program a i bezpečnostní rizika se nakonec ukázala jako příliš veliká," dodává člen týmu.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz