Zpravodajství

Šporcl chce být u porodu , ale svatbu zatím nechystá

Šporcl chce být u porodu , ale svatbu zatím nechystá
Zdroj: Korzo

Houslový virtuóz chce na vlastní oči vidět a zažít narození svého dítěte, které čeká s přítelkyní Bárou Kodetovou. "Na porod se nijak speciálně nepřipravuji, kromě toho, že pomáhám Báře. Všichni ostatní tatínkové mi říkají, že se tam budu cítit trochu jako trouba, ale stejně tam půjdu," prozradil Pavel Šporcl.

A narodí se Báře Kodetové a Pavlu Šporclovi kluk, nebo holka?
"Ptají se nás už všichni, ale prozradit to nemůžu. Máme to jako tajemství," říká Pavel Šporcl. Ačkoliv do porodu zbývá ještě minimálně měsíc, Bára má podle slov houslisty již svou "porodní" tašku sbalenou a nakoupená je i výbavička pro budoucího potomka. Ta ale musela být uložena jinde, aby bylo pověrčivosti učiněno zadost.

Ani genetická výbava očekávaného děťátka zatím budoucí rodiče netrápí. "Bude fajn, když to bude dítě kulturní, ale jestli to bude hudebník, herec nebo malíř, je asi v tuto chvíli jedno. Budeme rádi, i kdyby to byl třeba ekonom. Ale nedivil bych se, kdyby dítko inklinovalo k hudbě, protože mu stále hraji na housle," dodává Pavel Šporcl, který se kromě otcovské role připravuje na úlohu patrona Hudebního festivalu Znojmo, kterou bere velmi vážně. Festival se uskuteční od 12. do 22. července, což může Šporclovi trochu zkřížit plány.

"Na festivalu budu mít svůj komorní koncert, takže doufám, že termín porodu nepřipadne přesně na tento den," doufá Šporcl.
I když se na miminko  velmi těší, svatba houslisty s herečkou je zatím v nedohlednu. "Opravdu teď sňatek neplánujeme," potvrdil svůj názor Pavel Šporcl."Myslím, že svatbou by se v tuto chvíli mezi námi nic nezměnilo."

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz