Zpravodajství

Anděl smrti Zelenka dal heparin 43 lidem!

Anděl smrti Zelenka dal heparin 43 lidem!
Zdroj: TV Nova

Petr Zelenka, pravděpodobně největší masový vrah v české historii, který je obviněn z osmi vražd a devíti pokusů o vraždu, má zřejmě na svědomí ještě další oběti. Podle našich informací měl na oddělení ARO v havlíčkobrodské nemocnici podávat heparin více než 40 pacientům.

Heparinový vrah se měl podle nejnovější verze v havlíčkobrodské nemocnici pokusit zabít 43 pacientů. Petr Zelenka se k tomu podle našich zdrojů přiznává ve své písemné výpovědi.

K případu nelze získat žádné další oficiální informace. V úterý bylo na případ uvaleno informační embargo, a tak mlčí i policie. Zelenkův advokát potvrdil, že už obdržel psychiatrický a psychologický posudek. Ten jeho klientovi zřejmě přitíží. Neprokázala totiž jeho duševní nemoc.

Když pracoval na oddělení ARO v havlíčkobrodské nemocnici a pacientům podával neordinovaný heparin, byl příčetný a za své činy tedy zodpovídal.

Policie předpokládá, že kauzu nemocničního vraha uzavře na podzim. Pokud se podaří vraždy Zelenkovi prokázat, hrozí mu až doživotí.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz