Zpravodajství

EXKLUZIVNĚ: Policie dopadla gang, který má na svědomí 22 vloupání

EXKLUZIVNĚ: Policie dopadla gang, který má na svědomí 22 vloupání
Zdroj: TV Nova

Pražští kriminalisté dopadli ve středu sedmičlennou skupinu zlodějů, kteří se vykrádali byty, kanceláře a prodejny. Místem jejich působení byla převážně Praha, střední a jižní Čechy. Skupina má na svědomí zatím minilálně 22 vloupání. Po dalších trestných aktivitách gangu pátrá policie.

Zdroj: TV Nova

V současné době bylo gangu prokázáno 22 vloupání z celkovou škodou kolem čtyř milionů korun. Skupina vykrádala v bytech a kancelářích vše, co mělo nějakou cenu. Převážně se jednalo o mobilní telefony, domácí elektroniku, nářadí atd., v jednom případě dokonce odcizili členové gangu i lístky na městskou hromadnou dopravu. Většina ukradených věcí skončila v zastavárnách nebo v bazarech. Několik odcizených předmětů se však policii podařilo zadržet při domovních prohlídkách.

Gang má na svědomí zřejmě i další vloupání 

Skupina je podezřelé, že spáchala nejméně dalších 100 loupeží. Policie stále pátrá po dalších trestních činech, kterých se gang dopustil.

V současné době je vše v šetření policie. Na čtyři zloděje z gangu byla uvalena vazba. Další tři jsou vyšetřováni na svobodě. Exkluzivně o tom informoval Jiří Borovec, zpravodaj TV Nova.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz