Zpravodajství

Opilý Gibson vyděsil Anonymní alkoholiky

Opilý Gibson vyděsil Anonymní alkoholiky
Zdroj: TV Nova

Alkoholické excesy Mela Gibsona se staly hollywoodským veřejným tajemstvím. Občas se sice zdá, že užuž jde do sebe a snaží se vymanit ze závislosti, ale vzápětí jdou všechna dobrá předsevzetí k čertu. Nic na tom nedokážou změnit ani sezení Anonymních alkoholiků.

Na jedno z nich se totiž dostavil totálně namazaný, a jak uvedl americký časopis National Esquire, působil jednu pohromu za druhou. Ve snaze nepozorovaně zaujmout místo stačil klopýtnout přes řadu sedadel a těžce dosedl na jedno z nich.

"Bylo to velice nepříjemné," potvrdil očitý svědek, "zvlášť když během večera ani nedokázal udržet rovnováhu a zřítil se na jednu drobnou ženu. Ani ji pak nepožádal za prominutí."

Přitom teprve před rokem protagonistu Smrtonosné pasti a Šíleného Maxe zadržela policie, když uháněl autem vysokou rychlostí se 1,2 promile alkoholu v krvi. Mel její příslušníky častoval nadávkami a antisemitskými výroky. Později se sice pod tlakem okolností za ně omluvil, ale je pravděpodobné, že podobný ústupek v případě vyděšené ženy, které přistál na klíně, neučiní. Omluvy mu prostě nejsou vlastní.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz