Zpravodajství

Opilý Gibson vyděsil Anonymní alkoholiky

Opilý Gibson vyděsil Anonymní alkoholiky
Zdroj: TV Nova

Alkoholické excesy Mela Gibsona se staly hollywoodským veřejným tajemstvím. Občas se sice zdá, že užuž jde do sebe a snaží se vymanit ze závislosti, ale vzápětí jdou všechna dobrá předsevzetí k čertu. Nic na tom nedokážou změnit ani sezení Anonymních alkoholiků.

Na jedno z nich se totiž dostavil totálně namazaný, a jak uvedl americký časopis National Esquire, působil jednu pohromu za druhou. Ve snaze nepozorovaně zaujmout místo stačil klopýtnout přes řadu sedadel a těžce dosedl na jedno z nich.

"Bylo to velice nepříjemné," potvrdil očitý svědek, "zvlášť když během večera ani nedokázal udržet rovnováhu a zřítil se na jednu drobnou ženu. Ani ji pak nepožádal za prominutí."

Přitom teprve před rokem protagonistu Smrtonosné pasti a Šíleného Maxe zadržela policie, když uháněl autem vysokou rychlostí se 1,2 promile alkoholu v krvi. Mel její příslušníky častoval nadávkami a antisemitskými výroky. Později se sice pod tlakem okolností za ně omluvil, ale je pravděpodobné, že podobný ústupek v případě vyděšené ženy, které přistál na klíně, neučiní. Omluvy mu prostě nejsou vlastní.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Biden kvůli krizi s kojeneckou výživou použil zákon z války

Americký prezident Joe Biden kvůli nedostatku kojenecké výživy uplatnil zákon o obranné výrobě vzniklý za korejské války v roce 1950. Umožňuje nařídit firmám výrobu nezbytnou pro bezpečnost USA. Zároveň povolil armádě najímat civilní letadla pro dopravu kojenecké výživy ze zahraničí. Kritický nedostatek dětské výživy způsobilo únorové uzavření největší továrny v zemi kvůli dvěma podezřelým úmrtím kojenců na bakteriální infekci.

Píše se na Deník.cz