Zpravodajství

Rockeři ukázali Beckhamovi červenou kartu

Rockeři ukázali Beckhamovi červenou kartu

Za peníze nelze získat všechno! Na vlastní kůži se o tom přesvědčil dvaatřicetiletý David Beckham, povoláním fotbalová hvězda a multimilionář. Pro svou premiéru v dresu losangeleského klubu Galaxy chtěl angažovat skotskou skupinu The Fratellis, která měla divákům na stadionu zazpívat titulní song ze svého slavného alba Costello.

Její členové však exkluzivní nabídku popuzeně odřekli. "Nejsme žádní obchodní cestující s muzikou," prohlásil zpěvák a kytarista John Lawler a jeho spoluhráči Barry Wallace i Gordon McRory mu přizvukovali. Jejím přijetím by prý ztratili nejen sebeúctu, ale i věrohodnost v očích veřejnosti.

"Naše popularita by tím sice nesmírně vzrostla," cituje z jejich odmítnutí internetový server gigwise.com, "ale o podobný způsob zviditelnění rozhodně nestojíme."

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Severní Korea hlásí "pozitivní trend" v boji proti covidu, případy horečky klesají

Státní média v Severní Koreji dnes oznámila “pozitivní trend“ ve vývoji epidemie covid-19. Poprvé za téměř 10 dní, od doby, kdy Severní Korea přijala opatření v boji proti šíření nákazy, klesly denní případy "horečky" (jak je toto onemocnění v zemi oficiálně označováno) pod 200 000 případů. Prvního nakaženého Severní Korea přiznala 12. května a v současné době eviduje zhruba 2,5 milionu nakažených. Se symptomy onemocnění už zemřelo skoro 70 lidí.

Krátká zpráva

Zelenskyj: Válku na Ukrajině může ukončit pouze diplomacie

Válka na Ukrajině může být vyřešena pouze prostřednictvím "diplomacie", řekl podle BBC v televizním projevu prezident Volodymyr Zelenskyj. V rozhovoru pro národní televizi naznačil, že jeho země by mohla na bojišti Rusko porazit, ale dodal, že válka může být definitivně zastavena pouze "u jednacího stolu". Jednání podle něj nebudou snadná, protože ani jedna strana se nechce ničeho vzdát. Ruské tiskové agentury tvrdí, že poslední schůzka se konala téměř před měsícem, 22. dubna.

Píše se na Deník.cz