Zpravodajství

Novou desku kapely Korn uvede již zanedlouho videoklip

Novou desku kapely Korn uvede již zanedlouho videoklip
Zdroj: EMI

Sotva se fanoušci kapely Korn vzpamatovali z našlápnuté Unplugged desky, chystají tito tvrďáci, kteří si užuž balí kufry na koncert do Česka, další materiál. Minulý týden již k němu dokonce v Londýně točili i nový videoklip. Z nové desky, jejíž vydání je téměř na spadnutí, vybrali singl Evolution.

Korn jsou kapelou, o které se dá v klidu říct, že vnesla revoluci do tvrdé hudby. Režie se ujal Dave Meyers, který se už osvědčil při natáčení úspěšného klipu Twisted Transistor. Navíc má za sebou klipy kapel No Doubt, Missy Eliott nebo Slipknot.

Nový videoklip Korn se do světa dostane začátkem července. Naopak na konec stejného měsíce je ohlášeno vydání nové, zatím bezejmenné desky. Konkrétně by měla vyjít 30. července.

Jonathan Davis k songu dodává: „Evolution je o nás, o našem běhu životem. Nabyli jsem na tomhle světě dřív než opice. Zvířata a lidé jsou v podstatě jedno a to samé. Koukněte na ty války, které vedeme... Jsme všichni stejný ho**** v tomhle bláznivém světě."
První singl Korn bude navíc doprovázen velmi exklusivními remixy!

České publikum si bude moct Korn - kapelu, o které se dá v klidu říct, že vnesla revoluci do tvrdé hudby - užít pěkně na živo již 26. června, kdy se (vedle kapely Black Label Sociaty) představí v Praze jako předskokani „Rosola" Ozzyho Osbourna.

EMI
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zástupci Finska a Švédska podali přihlášky do NATO

Švédský velvyslanec u NATO Axel Wernhoff a jeho finský protějšek Klaus Korhonen ve středu krátce po osmé hodině ráno předali v centrále Severoatlantické aliance přihlášky svých zemí do NATO, informovala švédská stanice SVT. Ty předtím podepsali ministři zahraničí obou zemí. Schválit je nyní musí všech 30 členů. Turecko už dříve avizovalo, že bude proti.

Krátká zpráva

Kanada plánuje zakázat Putinovi a dalším členům ruské vlády vstup do země

Kanadský senát v úterý navrhl změnu zákona o přistěhovalectví a ochraně uprchlíků (IRPA), který by umožnil zakázat vstup všem osobám podléhajícím kanadským sankcím i jejich rodinným příslušníkům. "Zákaz vstupu blízkých spolupracovníků a klíčových stoupenců Putinova režimu, včetně těch, kteří jsou zodpovědní za tuto nevyprovokovanou agresi, je jedním z mnoha způsobů, jak činíme Rusko odpovědným za jeho zločiny," uvedl podle Reuters v prohlášení kanadský ministr veřejné bezpečnosti Marco Mendicino.

Píše se na Deník.cz