Zpravodajství

Trestankyně radí Paris s make-upem

Trestankyně radí Paris s make-upem

Trestankyním v kalifornském Lynwoodu jejich prominentní spoluvězeňkyně Paris Hiltonová příliš k srdci nepřirostla. Zato ženy, které si odpykávají trest odnětí svobody ve floridském nápravném zařízení Charlotte County, mají pro její problémy plné pochopení.

Vědí, že i ve vězení chce příslušnice něžnějšího pohlaví vypadat upraveně a svůdně, a proto pro milionářskou dědičku, která je posedlá make-upem, vypracovaly návod, jak se obejít bez skřínky s nejluxusnějšími líčidly. Jako náhražka očních stínů poslouží sedlina z kávy, usazenina v kelímku od čaje nebo rozemletá čokoláda. Rtěnku si může svépomocí vyrobit z vazelíny, do níž zamíchá obsah sáčku s instantním ovocným nápojem, který je k dostání ve vězeňské kantýně. Rozpustný nápoj zvaný Crystal Light lze použít také k vytvoření takzvaného zdravíčka ve tvářích.

Své rady poslaly Paris prostřednictvím tisku
"Snad jí dojdou," doufají kosmetičky z Charlotte County, které z vlastní zkušenosti znají, jak se žena cítí, když se nemůže nalíčit. "Mnohé z toho upadají do depresí, protože mají pocit, že s potřebami pro make-up byly připraveny o svou ženskost," uvádějí.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz